Suntem un grup informal pentru care natura e în prim-planul paradigmei.
Provenim din diferite medii și ne unește dorința de a aduce soluții de viață ecologice în comunitatea în care trăim și de a lărgi cercul celor care înțeleg problemele actuale de mediu, prin educație activă.
Credem în consumul responsabil și dorim să oferim o platformă micilor creatori locali pentru ca poveștile lor să fie împărtășite în comunitate.
Acum, vrem să deschidem un spațiu colaborativ de lucru și de expunere în Piața Traian din Timișoara și începem să ne organizăm ca persoană juridică de tip Societate Cooperativă.
3.02.2023


